צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

  sher

  ד"ר דיויד רוזנבלט (.D.V.M)

  ראש תחום למידה ושרותים אקדמיים
  הגדל

  ד"ר דיויד רוזנבלט משמש כראש תחום למידה ושרותים אקדמיים של חברת שר יעוץ והדרכה. התפקיד כולל הכשרת מדריכים, פיתוח הדרכה, יעוץ לארגונים בנושאי למידה, העברה של מגוון רחב של קורסים והשתלמויות בנושאים שונים (ניהול איכות, מיומנוייות הדרכה, בטיחות בעבודה, איכות סביבה, מיקרוביולוגיה ובטיחות מזון, מנהיגות ועוד). ד"ר רוזנבלט מביא מתודולוגיות וכלי הדרכה חדשניים כולל וובינרים ולמידה מרחוק, פיתוח לומדות מתוקשבות ועוד.

   

  ד"ר רוזנבלט הינו מרצה מצטיין בבית הספר לרפואה וטרינרית באוניברסיטה העברית. מרצה מבוקש בכנסים בארץ ובעולם, חבר בארגון העולמי להגנה על מזון ובארגון הבינ"ל לפיתוח כשרונות, יו"ר ועדת התקינה בבטיחות מזון במכון התקנים הישראלי, קצין בריאות הצבא במילואים בדרגת רס"ן ומורה דרך מוסמך ע"י משרד התיירות.

   

  ד"ר דיויד רוזנבלט בעל תואר ראשון בביולוגיה מהטכניון ותואר ד"ר לרפואה וטרינרית מהפקולטה לחקלאות באוניברסיטה העברית. כמו כן סיים לימודי תעודה בפרסום ושיווק במכללה למנהל.

   

  עם קבלת תואר וטרינר, החל ד"ר רוזנבלט את עבדותו כוטרינר הראשי של יוניליוור ישראל, שם שימש בתפקיד משולב של מנהל האיכות, בטיחות בעבודה, איכות סביבה ובטיחות מזון. דיויד הטמיע במפעלי החברה את שיטת ה- HACCP וכמו כן הוביל הטמעה של שיטות הדרכה חדשניות. בשנת 2002 מונה דיויד לאחד מהסוקרים של מכון התקנים עבור מגוון תקני איכות, בטיחות העבודה, איכות סביבה ובטיחות מוצר. תוך זמן קצר התמנה ד"ר רוזנבלט לראש תחום מזון באגף איכות והסמכה במכון התקנים שם היה אחראי על הסמכת עשרות ארגונים למערכות ניהול איכות ובטיחות מזון בארץ ובעולם. במסגרת תפקידו שימש כמדריך בכיר במרכז ההדרכה במכון התקנים ופיתח והעביר מגוון רחב של קורסים והשתלמויות.

  עבור לתוכן העמוד