צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

  safe

  שרותי הייעוץ שלנו

  תחום הבטיחות והבריאות התעסוקתית (בב"ת) תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות בתעשייה כחלק מעליית המודעות לחשיבות תחומים אלו בקרב מקבלי ההחלטות בארגון ובמטרה לשמור על בטיחות העובדים ובריאותם.

  יותר ויותר ארגונים שמים בראש סדר עדיפויותיהם וכיעד מרכזי את המחויבות לשמירה על בטיחות ובריאות העובדים. אחת השיטות למימוש מחויבות זו הינה הטמעת ת"י 18001 לניהול מערכות בטיחות ובריאות תעסוקתית.

  קרא עוד
  בשל מגמת העלייה בכתבי האישום המוגשים נגד חברות והעומדים בראשן, ובעקבות המודעות ההולכת וגדלה של האחריות הפלילית לה נתון המנהל בארגון במידה ולא קיים את הוראות החוק, עולה הצורך לפתח כלי ניהולי אשר יבטיח עמידה בחוקים ובתקנות השונים בנושא הבטיחות והבריאות התעסוקתית .
  כלי זה יוודא באופן שוטף כי הארגון מודע לחוקים החלים עליו ,מבצע עדכון לשינויים מעת לעת וכן בוחן את עמידתו בכל דרישות התחיקה הרלוונטיות .
  חברת שר ייעוץ והדרכה רואה עצמה שותפה פעילה ביישום ניהול בטיחות אפקטיבי ע"י מתן שרותי מבדק ברמת מקצועיות גבוהה ביותר.
  קרא עוד
  תהליך הערכת סיכונים בתחומי הבטיחות והבריאות התעסוקתית (JSA) הנו תהליך פרו-אקטיבי בו צוות המורכב מהעובד בתחנה, האחראי עליו, איש בטיחות ואיש מקצוע סוקרים את מטלות העובד ומנתחים את מידת הסיכון הקיים בכל מטלה. הסיכון מוגדר כמכפלת הסבירות להתרחשות תאונה וחומרתה.
  לברת שר ייעוץ והדרכה מבצעת סקרי JSA במגוון ארגונים או מכשירה אנשים מתוך הארגון להוביל את התהליך.קרא עוד
  עבור לתוכן העמוד