צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

התאמת מבנה האיכות לצרכים

הגדל

מצוינות היא תפישה ארגונית המקנה שיטות וכלים התומכים במימוש מטרות החברה. שימוש בכלי מצוינות בעולם האיכות ייצר תהליכי עבודה נכונים, שהתוצר שלהם הוא מוצר איכותי ומדויק, שעונה על דרישות הלקוח, החל מהפעם הראשונה ובאופן מתמשך.

כלי המצוינות מהווים בסיס לשיח בין העובדים למנהלים. השימוש בהם יעצים את תחושת האחריות בקרב כל בעלי התפקידים בנוגע לייצור מוצר שעונה על דרישות הארגון והלקוחות. כמו כן הוא יעזור בהחלת נהלים רלוונטיים, ברורים לכולם ונכונים בכל נקודת זמן ויעודדו יוזמות והצעות ייעול של עובדים.

רקע:

תפקידו של מערך האיכות בארגון הוא לסייע במתן מענה מיטבי לצרכי הצרכנים ולציפיותיהם לקבל מוצרים בטיחותיים ואיכותיים. על מערך האיכות בארגון להנהיג, להוביל ולהטמיע תפיסת איכות ובטיחות מוצר תוך רתימה של כלל המנהלים והעובדים. 

מערך האיכות יוכל לעמוד בכלל המשימות העומדות בפניו, אך ורק אם התהליכים יהיו מוגדרים היטב ומיושמים בשטח כנדרש. אבחון מערך האיכות הקיים יוכל להצביע על ההזדמנויות והפערים ולהציע דרכים להשגת המטרות הארגוניות. 

תוצרי האבחון יכולים לעסוק בנושאים כגון הורדת עומסים מתהליכים עודפים, דיוק הגדרות תפקידים, ובחינת אחריותם וסמכותם של גורמי מערך האיכות על מנת לנתב באופן נכון ויעיל יותר את משאבי הארגון בתחום ולאפשר הקצאת זמן לתכנון לטווח הבינוני והארוך על חשבון פתרון בעיות שוטף.

לחברתנו ניסיון רב בעבודה עם ארגונים בארץ ובחו"ל ויכולת לאבחן באופן יעיל ומדויק את מערך האיכות הקיים בארגון ולהצביע על יתרונותיו וחסרונותיו כמו גם לנתח את הממשקים הקיימים בין מערך זה לבעלי עניין נוספים בתוך הארגון ומחוצה לו.

תכולת השירות:

  • אבחון מערך האיכות הכולל ראיונות עם אנשי איכות וממשקים נוספים אל מול הגדרות התפקיד, לימוד מבנה מערך האיכות בארגון וביצועיו בעבר, זיהוי ממשקים רלוונטיים למערך האיכות, ראיונות עם גורמי מפתח וממשקים קריטיים עם מערך האיכות, סיור בארגון ועוד.
  • הצגת הפערים שעלו במהלך האבחון מול הגורמים הרלוונטיים.
  • מתן המלצות לשיפור והתווית דרך לשימוש יעיל ונכון יותר במשאבי הארגון בתחום.

למידע נוסף ניתן לפנות לנעמה דנאי במייל: Naama@2sher.co.il

עבור לתוכן העמוד