צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

  sher

  ייעוד, חזון, ערכים ומדיניות החברה

   

  הייעוד שלנו הוא לסייע ללקוחותינו לפעול באופן איכותי, בטוח וסביבתי ובכך לתרום לעולם טוב יותר עבורנו ועבור הדורות הבאים

    

  בתוך כך הגדרנו חזון ברור להוביל בתחומי הליבה בהם אנו עוסקים על ידי יצירת ערך ללקוחותינו, תוך דבקות בערכים בהם אנו מאמינים.

   

  ערכים אלה הם:

  • שותפות
  • יושרה
  • מקצוענות

  מדיניות האיכות של החברה

   

  הנהלת "שר יעוץ והדרכה בע"מ"  רואה בתחום האיכות ובדאגה לשביעות רצון לקוחותיה ציר מרכזי לפעילותה. כחברה מובילה בתחומה אימצה ההנהלה את תקן ניהול מערכת האיכות ת"י ISO 9001:2015.

   

  הנהלת החברה רואה בשמירה על הסביבה כערך חשוב בפעילותה.

   

  ההנהלה מתחייבת לעמוד בדרישות כל דין המתחייבות מתחום עיסוקה של החברה. ההנהלה תבטיח יישום תהליך של שיפור מתמיד שיתבסס על קביעה תקופתית של מטרות ויעדים בתחומי האיכות.

   

  ההנהלה מתחייבת לעשות כל שביכולתה על מנת לעמוד בכל דרישות הלקוח וציפיותיו ולפעול להשגת שביעות רצונו מרמת השירות הניתן על ידה.

  הנהלת החברה  מתחייבת  להשקיע  בקליטת עובדים  איכותיים  ולהכשירם  ע"י  ביצוע הדרכות והכשרות מקצועיות תקופתיות.

   

  ההנהלה תפעל לצמצום השפעות השליליות על הסביבה כתוצאה מפעילות הארגון ותבטיח קיום תהליכים, נוהגי עבודה, ושימוש בחומרים, מוצרים או משאבים במטרה למנוע פגיעה בסביבה או להפחית את הזיהום הסביבתי לרמות מינימאליות.

   

  מערכת ניהול האיכות בחברה תיסקר תקופתית על מנת לוודא את מידת העדכניות של המערכת, האפקטיביות שלה בהשגת מטרות האיכות ואיכות הסביבה ומידת יישומה והטמעתה בכל דרגי הארגון.

   

  מדיניות ההנהלה תופץ בארגון ותובא לידיעת העובדים. המדיניות תופץ לגורמים חיצוניים, שותפים עסקיים ומחזיקי עניין אחרים על-פי דרישתם. 

   

  עבור לתוכן העמוד