צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

  .

  סימון מוצרים (בארץ ובחו"ל)

  הגדל
   

  הצורך להטמיע תהליכים שיבטיחו עמידה בדרישות רגולטוריות הוא יחסית חדש, שכן בעבר, צרכנים כלל לא היו בוחנים את רשימת הרכיבים כחלק מתהליך בחירת מוצר. כיום, רבים יתנו תשומת לב לרשימת הרכיבים ואף לסדר הכיתוב, לטבלה התזונתית וישנם כאלו שאף יבחנו את רשימת הרכיבים אל מול הסלוגן השיווקי המופיע על האריזה.


  הדגש שנותנים הצרכנים לרכיבים שהם אוכלים ולא רק למוצר עצמו, יחד עם הגידול בהיקף התביעות הייצוגיות, הביאו לצורך חדש הדורש התייחסות מיוחדת מהיצרן / משווק והוא מתן תשומת לב יתרה לכל פרט בכיתוב על האריזה. העלייה במודעות הביאה מחד להוספת תקנות והנחיות לת"י 1145 (סימון מזון ארוז מראש) ולתשומת לב מיוחדת שמושקעת בחברות למניעת האפשרות לפגיעה בצרכנים ובזכויותיהם תוך התבססות הן על תקנים ישראלים והן על רגולציה מחו"ל כגיבוי או צעד מנע.
  מחלקת הרגולציה של חברת שר ייעוץ והדרכה תבחן את העמידה של כיתוב ועיצוב האריזות בדרישות הרגולטוריות ותסייע בהטמעת תהליכים פנים ארגוניים לאישור ובקרה של העמידה בדרישות אלה (משלב הפיתוח ועד הפקת אריזה לשיווק).

   

  תכולת השירות


  שלב א': קבלת מפרט המוצר והשוואתו אל מול התווית הקיימת.


  שלב ב': בדיקת הכיתוב על התווית ע"פ כללי הרגולציה הקיימת. במידת הצורך, היכן שיש חוסר באינפורמציה, פנייה למקורות רגולטורים בעולם לשם גיבוי או תמיכה בכיתוב. חשיבה על המלצות לשיפור תהליך אישור ובקרה בארגון בכדי להבטיח עמידה בדרישות אלו.


  שלב ג': הפקת  דו"ח המפרט את אי ההתאמות שנתגלו שיכללו המלצות ליישום לשם הבטחת עמידה בדרישות חוק.

   

  חזרה לשרותי הייעוץ שלנו

  עבור לתוכן העמוד