צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

  .

  ניהול ובקרת עמידה בדרישות חוק

  הגדל
  רקע:

  תחנות דלק נמצאות בפריסה ארצית רחבה ומעוניינות לעמוד בדרישות הרגולטוריות הרבות החלות עליהן בהיבטי איכות הסביבה, ולספק שירות מעולה תוך שמירה על איכות ובטיחות המזון בחנויות הנוחות המצויות בהן.

  תחנות דלק עוברות בקרות תכופות על ידי המשרד להגנת הסביבה כדי לוודא את עמידתן בדרישות החוק, כמו כן חנויות נוחות המוכרות ומשווקות מזון, צריכות לעמוד תחת תנאים אותם מציב משרד הבריאות ולעמוד בסטנדרטים בהם מעוניינת הרשת.
   
  ברבות השנים צברה חברת שר יעוץ והדרכה את מלוא הידע והניסיון כדי לספק להנהלת תחנות הדלק שירות הנותן מענה לשני צרכים חשובים תחת קורת גג אחת. אנחנו מציעים שרות משולב הכולל בקרות בתחנות הדלק ובחנויות הנוחות, על מנת לשקף להנהלת תחנות הדלק תמונת מצב אמיתית ועדכנית על כל תחנה בנפרד ועל מצבה הכללי של הרשת. זאת הן מבחינת עמידה בדרישות החוק והן מבחינת רמת האיכות ובטיחות המזון אותה מעוניינת הרשת לספק ללקוחותיה. הכל תחת קורת גג אחת.

  לאחר בניית שאלון אחיד לכלל הרשת, הכולל את דרישות החוק דרישות רלוונטיות בהן מעוניינת ההנהלה ומפתח ציון, בקרים מטעמנו, בעלי הידע וההכשרה המתאימים, יערכו ביקורים תקופתיים, על פי תוכנית קבועה מראש, בכל אחת מהנקודות הנבדקות. בסופו של כל ביקור יכתב דוח שיהיה זמין לצפיית ההנהלה בכל עת. כך תוכל ההנהלה לדעת מה מצבה של כל תחנת דלק וכל חנות נוחות, באפליקציה נוחה ובזמן אמת. האפליקציה מאפשרת גם להשוות בין האזורים והסניפים השונים.

  תכולת השירות:
  • מיפוי תחנות - מיפוי התחנות יבוצע ע"פ קטגוריות רלוונטיות לתחנות הדלק ולדרישות החוק. במסגרת זו ייבחן אופי הפעילות בכל תחנה וחנות נוחות.
  • תכנית בקרה - בניית תכנית בקרה לכל סניף של תחנת דלק ולכל חנות נוחות, תוך התחשבות בצרכים ובציפיות ההנהלה.
  • רשימת תיוג - הכנת רשימת תיוג (שאלון) המפרטת את הנושאים שיסקרו בכל ביקור ומפתח ציונים שישקף את מידת עמידת התחנה בדרישות שהוגדרו.
  • דוח מסכם - לכל ביקור ייכתב דוח המסכם את עיקרי הממצאים ופירוט כלל ממצאי הביקור.
  • ניתוח פרטני ורשתי - יבוצעו ניתוחים סטטיסטיים שיאפשרו השוואה בין ביצועי כל סניף לאורך הזמן ואל מול כלל הרשת.
  שר יעוץ והדרכה מהווה כתובת אמינה לכלל לקוחותיה לשאילת שאלת ולהצעת פתרונות לפערים שעולים בשטח.


  עבור לתוכן העמוד