צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

  .

  Life Cycle Assessment - LCA

  הגדל

  רקע:

   

  מטרת שיטת ה-LCA הינה לנתח ולהשוות את מכלול ההשפעות הסביבתיות של מוצרים או שירותים במטרה לשפר את התהליכים השונים (ייצור, שימוש ועוד), לסייע בקביעת מדיניות הנוגעת למוצר/שירות ולספק כלים לצורך קבלת החלטות נכונה בנוגע לצמצום ההשפעות הסביבתיות של המוצר והשירות. שימוש מושכל ב-LCA מקנה את היכולת להשוואת ההשפעות הסביבתיות של מוצרים ושירותים שונים, בכדי לבחור את אלו הגורמים לנזק הנמוך ביותר לסביבה, וכל זאת עוד בשלב המוקדם של פיתוח ועיצוב המוצר/שירות. 

   

  תכולת השירות 

  • ניתוח LCA מלא ע"י תוכנת ה-LCA הייעודית, SimaPro 7, תוכנה המדורגת בעולם כאחת משתי התוכנות המובילות והנפוצות לביצוע LCA. התוכנה מבצעתLCA  מלא תוך יכולת הכנסת כלל הנתונים האישיים למערכת. ע"י שימוש בתוכנה ניתן לבצע גם ניתוח של מצאי החומרים והפליטות השונות בעת יצור המוצר (LCI), וגם ניתוח LCA מלא הכולל שימוש במוצר או בשירות וסיום מחזור החיים כפסולת.
  • ניתוח פלט הנתונים המתקבל מהתוכנה - הצגה גרפית מלאה של נתוני ה-LCA, נורמליזציה, עיבוד וניתוח מלא של כלל הנתונים השונים. 
  • יעוץ בקביעת מדיניות ופעילות בנוגע לצמצום ההשפעות הסביבתיות של המוצר והשירות – ביצוע השוואות וחיתוכי תוצאות ה-LCA למוצרים דומים ותרחישים שונים לאורך מחזור חיי המוצרים והשירותים, לצורך קביעת מדיניות ותוכניות פעולה לצמצום ההשפעות הסביבתיות של המוצר והשירות.
  עבור לתוכן העמוד